- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(RR-H411-20PW-R1)
| SKU | RR-H411-20PW-R1 |
| Barcode # | 884102037047 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 0.6500kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.187m |
| Shipping Cubic | 0.002244000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





