- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MAM-T4PN-218PC-R1)
| SKU | MAM-T4PN-218PC-R1 |
| Barcode # | 884102039751 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 1.2500kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.005520000m3 |
Manufacturer Warranty: 5 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





