- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Cooler Master MasterBox MB320L ARGB Tempered Glass Micro-ATX Case - MasterBox Series - Mini Tower - Materials: Plastic, Tempered Glass & Mesh - 4 Expansion Slots - Drive Bay Support: 2x 2.5" & 2x 2.5/3.5" Combo - Motherboard Support: Micro-ATX / Mini-ITX - I/O Panel: 2x USB 3.2 Gen 1, 3.5mm, ARGB 2-to-3 Splitter, ARGB Controller - Fan Support: 3x 120/140mm Top, 3x 120/2x140mm Front & 1x 120mm Rear - Fans Included: 2x 120mm ARGB Fans - MCB-B320L-KGNN-S02 - 2 Years Limited Warranty
(MCB-B320L-KGNN-S02)
| SKU | MCB-B320L-KGNN-S02 |
| Barcode # | 884102069901 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 6.4300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.510m |
| Shipping Cubic | 0.002550000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





