Don't pay: $88.00
$52.00
SAVE $36.00 (41%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Cooler Master N200 Mini Tower Micro-ATX Case - Black - Drive Bays: 5.25", 3x 3.5", 4x 2.5" - Expansion Slots: 4 - Fan Support: 2x 120mm Front (1x Included), 120mm Rear (1x Included), 120mm Side, 120mm x 15mm Top (Optional) - Radiator Support: 1x 240mm Front - Materials: Plastic Bezel with Metal Mesh Front Panel, Steel Body - I/O: 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, Audio In/Out - Motherboard Support: Micro-ATX, Mini-ITX - NSE-200-KKN1 - 2 Years Limited Warranty
(NSE-200-KKN1)
| SKU | NSE-200-KKN1 |
| Barcode # | 884102021862 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 5.2000kg |
| Shipping Width | 0.420m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.510m |
| Shipping Cubic | 0.053550000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





