- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MCB-B400L-KGNN-S00)
| SKU | MCB-B400L-KGNN-S00 |
| Barcode # | 4719512097656 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 6.4000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.510m |
| Shipping Cubic | 0.002550000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





