Don't pay: $47.00
$46.00
SAVE $1.00 (2%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T253292)
Specifications
| Colour | Cyan |
| Printer Compatibility | Epson WorkForce WF-3640 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 1100 pages |
| SKU | EPC13T253292 |
| Barcode # | 9314020615009 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000184000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






