Don't pay: $34.00
$33.00
SAVE $1.00 (3%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(C13T01Y392)
Specifications
| Colour | Magenta |
| Printer Compatibility | XP-6000 |
| Warranty | |
| Yield | High Capacity |
| SKU | C13T01Y392 |
| Barcode # | 9314020626807 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000162000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






