- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(Q5949A)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | HP LaserJet 1160 Printer, HP LaserJet 1320 Printer, HP LaserJet 1320n Printer, HP LaserJet 1320tn Printer, HP LaserJet 3390 All-in-One Printer, HP LaserJet 3392 All-in-One Printer |
| Warranty | 2 years warranty from date of purchase (proof of purchase) |
| Yield | 2500 Pages |
| Dimensions | 390 (W) x 117 (D) x 168 (H) mm |
| Package Qty | 1 |
| Weight | 1.0 kg |
| SKU | Q5949A |
| Barcode # | 829160319551 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.0350kg |
| Shipping Width | 0.390m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.165m |
| Shipping Cubic | 0.007722000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





