- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CB459A)
Warranty
| Additional Warranty Information | (Return to HP - Unit Replacement) |
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Printer Accessory Kit |
| Manufacturer Part Number | CB459A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Color LaserJet Roller Kit |
| Brand Name | HP |
| SKU | CB459A |
| Barcode # | 882780488793 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.1900kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





