Don't pay: $412.00
$271.00
SAVE $141.00 (34%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP LaserJet 550 Sheet Feeder Tray for M607 M608 M609 Series L0H17A - 1x 550 sheet Plain Paper Media Capacity - Compatible with M607/M608/M609/M607n/M607dn/M608n/M608dn/M608x/M606dn/M609x - 12 Months Limited Warranty
HP LaserJet 550-Sheet Paper Feeder for M607 M608 M609 series
(L0H17A)
Specifications
| Compatible/Used for | HP LaserJet Enterprise M607dn K0Q15A, HP LaserJet Enterprise M607n K0Q14A, HP LaserJet Enterprise M608dn K0Q18A, HP LaserJet Enterprise M608n K0Q17A, HP LaserJet Enterprise M608x K0Q19A, HP LaserJet Enterprise M609dh K0Q20A, HP LaserJet Enterprise M609dn K0Q21A, HP LaserJet Enterprise M609x K0Q22A |
| Dimension | 42.4 x 46.5 x 14.7 cm |
| Product Type | Printer Accessory |
| Warranty | |
| Weight | 5.7 kg |
| Capacity | 550 sheets |
| Paper Size | 9.9 x 14.8 cm to 21.6 x 35.6 cm |
| SKU | L0H17A |
| Barcode # | 889894213488 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 7.2000kg |
| Shipping Width | 0.560m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.585m |
| Shipping Cubic | 0.078624000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





