Don't pay: $43.00
$40.00
SAVE $3.00 (7%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(3E2U6AA)
Product Information
| Maximum Screen Size Supported | 43.9 cm (17.3") |
Warranty
| Additional Warranty Information | (Return to HP/Dealer - Standard Bench Repair & Phone-in Assistance) |
| Limited Warranty | 1 Year |
General Information
| Product Type | Carrying Case |
| Manufacturer Part Number | 3E2U6AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Renew Business 17.3 Laptop Bag |
| Product Line | Renew |
| Brand Name | HP |
Miscellaneous
| Application/Usage | Notebook |
| Accessories | |
| Compatibility | HP - Elite Dragonfly G2, 470 G8 |
| Brand Compatibility | HP |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 590 g |
| Height | 450 mm |
| Width | 335 mm |
| Depth | 50 mm |
| SKU | 3E2U6AA |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.6500kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





