- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(2HY48AA)
Specifications
| Compatible Size | HP Z VR Backpack |
| Product Type | Battery Pack |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty (Return to HP/Dealer - Standard Bench Repair & Phone-in Assistance) |
| SKU | 2HY48AA |
| Barcode # | 191628439034 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.1100kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.003128000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





