- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(14207-44)
Warranty
| Limited Warranty | 6 Month |
Miscellaneous
| Compatibility |
Jabra Engage Headsets: |
| Country of Origin | China |
General Information
| Product Type | Power Supply |
| Manufacturer Part Number | 14207-44 |
| Manufacturer Website Address | http://www.jabra.com.au |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Jabra |
| Product Name | Power Supply |
| Brand Name | Jabra |
| SKU | 14207-44 |
| Barcode # | 5706991021028 |
| Brand | JABRA |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.003542000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





