- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Compatible Products
KYOCERA P7040CDN
Yield
16,000 pages
(TK-5164K)
| SKU | TK-5164K |
| Barcode # | 632983034606 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.320m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.005824000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






