Don't pay: $144.10
$99.00
SAVE $45.10 (31%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Compatible Products
KYOCERA TASKALFA 4002I,KYOCERA TASKALFA 5002I,KYOCERA TASKALFA 6002I,KYOCERA TASKALFA 5003I,KYOCERA TASKALFA 6003I
Yield
35,000 pages
(TK-6329)
| SKU | TK-6329 |
| Barcode # | 632983038710 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 1.1500kg |
| Shipping Width | 0.082m |
| Shipping Height | 0.087m |
| Shipping Length | 0.630m |
| Shipping Cubic | 0.004494000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






