- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Lenovo ThinkPad Active Capactive Pen (Compatible for X1 Yoga 460 260 14 15 11e 10, Helix P50 P70) Lenovo Tablet: ThinkPad X1 ThinkPad P50 ThinkPad P70 ThinkPad Yoga 460 ThinkPad P40 ThinkPad Yoga 260 ThinkPad X1 Yoga ThinkPad S1 Yoga 12 ThinkPad Yoga 14 ThinkPad Yoga 15 ThinkPad 11e ThinkPad 10 ThinkPad Helix
(4X80H34887)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Stylus |
| Manufacturer Part Number | 4X80H34887 |
| Manufacturer Website Address | http://www3.lenovo.com/au/en |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Product Name | ThinkPad Pen Pro |
| Brand Name | Lenovo |
Technical Information
| Device Supported | Tablet |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 18.1 g |
| Height | 43 mm |
| Width | 73 mm |
| Depth | 219 mm |
| SKU | 4X80H34887 |
| Barcode # | 889233426005 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.000616000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





