- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(4X41A08251)
Product Information
| Carrying Options | Hand Strap |
Physical Characteristics
| Material Details | Silicone Strap |
| Weight (Approximate) | 175 g |
| Durability | Drop Resistant |
| Bump Resistant | |
| Shock Absorbing | |
| Scratch Resistant | |
| Height | 219 mm |
| Width | 298 mm |
| Depth | 20 mm |
| Exterior Material | Thermoplastic Polyurethane (TPU) |
| Polycarbonate | |
| Product Color | Black |
Miscellaneous
| Application/Usage | Tablet |
| Pen | |
| Brand Compatibility | Lenovo |
General Information
| Product Type | Carrying Case |
| Manufacturer Part Number | 4X41A08251 |
| Manufacturer Website Address | http://www3.lenovo.com/au/en |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Product Name | ThinkPad X12 Detachable Case |
| Brand Name | Lenovo |
| SKU | 4X41A08251 |
| Barcode # | 195235267622 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





