- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(7N67A00883)
Miscellaneous
| Compatibility |
Lenovo ThinkSystem Server: |
Power Description
| Input Voltage | 230 V AC |
| 120 V AC |
General Information
| Product Type | Power Module |
| Manufacturer Part Number | 7N67A00883 |
| Manufacturer Website Address | http://www3.lenovo.com/au/en |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Product Name | ThinkSystem 750W (230/115V) Platinum Hot-Swap Power Supply |
| Brand Name | Lenovo |
| SKU | 7N67A00883 |
| Barcode # | 889488437825 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 1.2300kg |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





