- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
- Corsair CX-M Series 650W 80+ Bronze Semi-Modular ATX Power Supply
- ATX12V Version: v2.4
- Fan Size: 120mm
- Fan MTBF: 100,000 Hours
- Modular: Semi
- Bronze 80 PLUS Efficiency
(CP-9020221-AU)
Specifications
| Product Type | Power Supply |
| Warranty | 5 Years |
| Weight | 1.5kg |
| Continuous power | 650 Watts |
| Fan size | 120 mm |
| Form Factor | ATX |
| SKU | CP-9020221-AU |
| Barcode # | 840006616467 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 2.3800kg |
Manufacturer Warranty: 5 Years Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





