- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Corsair HX1200M 1200W 80 Plus Platinum Modular Power Supply - 135mm Fan - Fan Bearing Technology: Fluid Dynamic Bearing - ATX - Modular - Sleeved Cables - Black - 10 Years Limited Warranty
(CP-9020140-AU)
| SKU | CP-9020140-AU |
| Barcode # | 843591093507 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 4.8900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





