Don't pay: $82.00
$75.00
SAVE $7.00 (9%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
0.6L 8TH GEN CORE I5 BAREBONES NUC ALIKE SOLUTION
(MPE-5501-ACABW-AU)
| SKU | MPE-5501-ACABW-AU |
| Barcode # | 884102054518 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 1.7100kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.001200000m3 |
Warranty: 3 year
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





