- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MPX-6501-AMAAB-AU)
| SKU | MPX-6501-AMAAB-AU |
| Barcode # | 884102035050 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Shipping Cubic | 0.001400000m3 |
Manufacturer Warranty: 5 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





