Don't pay: $102.00
$82.00
SAVE $20.00 (20%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MPE-6501-ACABW-AU)
| SKU | MPE-6501-ACABW-AU |
| Barcode # | 884102055416 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 1.8600kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.001200000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





