- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
0.6L 8TH GEN CORE I5 BAREBONES NUC ALIKE SOLUTION
(MPE-4501-ACABW-AU)
| SKU | MPE-4501-ACABW-AU |
| Barcode # | 884102052811 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 1.7000kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.245m |
| Shipping Cubic | 0.005121000m3 |
Warranty: 3 year
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





