- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(L2X04AA)
Specifications
| Compatible/Used for | refer HP QuickSpecs for detailed compatibility information |
| Product Type | Power Adapter |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty (Return to HP/Dealer - Standard Bench Repair & Phone-in Assistance) |
| SKU | L2X04AA |
| Barcode # | 889296100355 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.5900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.001250000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





