- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MPZ-D001-AFBAPV-AU)
| SKU | MPZ-D001-AFBAPV-AU |
| Barcode # | 884102044526 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 4.2700kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.010584000m3 |
Manufacturer Warranty: 10 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





