- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Cooler Master MWE 550W Gold Fully Modular Power Supply - 120mm LDB Fan - 2x PCI-e 6+2 Pin GPU Connectors - MTFB: >100,000 Hours - MPY-5501-AFAAG-AU - 5 Years Limited Warranty
(MPY-5501-AFAAG-AU)
| SKU | MPY-5501-AFAAG-AU |
| Barcode # | 884102029608 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 2.4700kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.310m |
| Shipping Cubic | 0.007440000m3 |
Manufacturer Warranty: 5 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





