- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Logitech G240 Cloth Gaming Mouse Pad
(943-000046)
Product Information
| Printed Design/Pattern/Texture | Textured |
General Information
| Product Type | Gaming Mouse Pad |
| Manufacturer Part Number | 943-000046 |
| Manufacturer Website Address | http://www.logitech.com/en-au |
| Manufacturer | Logitech |
| Product Name | G240 Cloth Gaming Mouse Pad |
| Brand Name | Logitech |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 90 g |
| Height | 279.4 mm |
| Width | 335.3 mm |
| Depth | 1 mm |
| Product Material | Fabric |
| Rubber | |
| Cloth |
| SKU | 943-000046 |
| Barcode # | 97855099853 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.310m |
| Shipping Cubic | 0.001550000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





