- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Logitech G640 Large Cloth Gaming Mouse Pad
(943-000061)
Specifications
| Battery Type | |
| Connectivity | |
| Dimensions | |
| Interface | |
| Operating System | |
| Series | G640 Cloth Gaming Mouse Pad |
| Supported OS | |
| Warranty | 1 Year |
| Weight |
| SKU | 943-000061 |
| Barcode # | 97855115621 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.4400kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.426m |
| Shipping Cubic | 0.003067000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





