- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(943-000164)
Miscellaneous
| Environmentally Friendly | Yes |
General Information
| Product Type | Gaming Accessory Kit |
| Manufacturer Part Number | 943-000164 |
| Manufacturer Website Address | http://www.logitech.com/en-au |
| Manufacturer | Logitech |
| Product Name | Powerplay Wireless Charging System |
| Brand Name | Logitech |
| SKU | 943-000164 |
| Barcode # | 97855135698 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 1.6700kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.374m |
| Shipping Cubic | 0.005086000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





