- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SGSNNS16BL000)
| SKU | SGSNNS16BL000 |
| Barcode # | 4897093960221 |
| Brand | VERBATIM |
| Shipping Weight | 0.2200kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.298m |
| Shipping Cubic | 0.001460000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





