- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(45395708)
| SKU | 45395708 |
| Barcode # | 4949443150551 |
| Brand | OKI |
| Shipping Weight | 1.3900kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.370m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.011914000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





