- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(45396208)
| SKU | 45396208 |
| Barcode # | 4949443150636 |
| Brand | OKI |
| Shipping Weight | 0.8850kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.005776000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





