- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(45862832)
| SKU | 45862832 |
| Barcode # | 4949443212099 |
| Brand | OKI |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.410m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.003439000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





