Don't pay: $436.70
$325.00
SAVE $111.70 (26%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Compatible Products
KYOCERA ECOSYS P7240CDN
Yield
13,000 pages
(TK-5294M)
- 13,000-page yield for extended printing capacity and reduced replacement frequency
- Vibrant magenta colour output for professional documents and marketing materials
- Genuine Kyocera quality ensures reliable performance and consistent results
- Compatible with select Kyocera printer models
- Cost-effective solution for high-volume colour printing
| Brand | KYOCERA |
| Model Number | TK-5294M |
| Colour | Magenta |
| Page Yield | 13,000 pages |
| Product Type | Toner Cartridge |
| SKU | TK-5294M |
| Barcode # | 632983049921 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 0.5400kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.140m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





