- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
The Snom D785 belongs to the latest generation of advanced Snom IP phones. Elegantly designed (Black and white) and featuring a large high-resolution colour display and a convenient second screen for dynamic contact management as well as integrated Bluetooth, this IP phone has all the functions necessary to fulfill even the most demanding requirements.

(SNOM-D785)
| SKU | SNOM-D785 |
| Barcode # | 4260059582162 |
| Brand | SNOM |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.330m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.009075000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





