Don't pay: $229.00
$172.00
SAVE $57.00 (25%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Synology Warranty Extension Extend warranty from 3 years to 5 Years on selected models Onboard 10GBASE-T ports capable of installing optional 10GbE/25GbE/40GbE NICs
(EW201)
Technical Details
| Warranty | * |
|---|
| SKU | EW201 |
| Barcode # | 846504002931 |
| Brand | SYNOLOGY |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000130000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





