Don't pay: $499.00
$369.00
SAVE $130.00 (26%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Synology Warranty Extension Extend warranty from 3 years to 5 Years on RS818+ / RS818RP+ / RS2418+ / RS2418RP+ / RS1219+ / DS2419+ / RS2818RP+ Advanced Btrfs file system offering 65,000 system-wide snapshots and 1,024 snapshots per shared folder
(EW202)
Technical Details
No technical details found for this product.
| SKU | EW202 |
| Barcode # | 4711174723027 |
| Brand | SYNOLOGY |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000143000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





