- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Virtual DSM license - 3 Year Validity Physical Product Scale up to 72 drives with 2 x Synology expansion unit RX2417sas
(VIRTUAL-DSM)
| SKU | VIRTUAL-DSM |
| Barcode # | 846504002382 |
| Brand | SYNOLOGY |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000143000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





