- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Synology MailPlus license packs 5 Licenses Lifetime License Synology MaiPlus license packs are designed for adding active email accounts on Synology MailPlus. By default, 5 licenses are installed on a MailPlus supported Synology NAS, and extra licenses can be purchased for additional email accounts according to business needs.
(MailPlus-Pack-5)
| SKU | MailPlus-Pack-5 |
| Barcode # | 846504000272 |
| Brand | SYNOLOGY |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000143000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





