Don't pay: $99.00
$90.00
SAVE $9.00 (9%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Compatible Products
BROTHER MFC-L2880DWXL,BROTHER MFC-L2920DW,BROTHER MFC-L2880DW,BROTHER MFC-L2820DW,BROTHER DCP-L2640DW,BROTHER MFC-L2800DW,BROTHER HL-L2480DW,BROTHER HL-L2464DW,BROTHER HL-L2460DWXL,BROTHER HL-L2460DW,BROTHER HL-L2400DW,BROTHER HL-L2445DW
Yield
1,200 pages
(TN-2530)
| SKU | TN-2530 |
| Barcode # | 4977766830119 |
| Brand | BROTHER |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.195m |
| Shipping Cubic | 0.009126000m3 |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





