Don't pay: $205.70
$143.00
SAVE $62.70 (30%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Compatible Products
KYOCERA ECOSYS P3045DN,KYOCERA ECOSYS M3645DN,KYOCERA ECOSYS M3645IDN,KYOCERA ECOSYS P3145DN
Yield
12,500 pages
(TK-3164)
| SKU | TK-3164 |
| Barcode # | 632983042649 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Shipping Cubic | 0.005035000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






