Don't pay: $142.00
$134.00
SAVE $8.00 (6%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Brother TN341Y Yellow Toner Cartridge
Original - Brother TN341Y Yellow Toner Cartridge - 1,500 pages - Full manufacturer warranty applies. This original Brother printer cartridge is suitable for the following Brother printers: BROTHER HL L8250CDN, BROTHER HL L8350CDW, BROTHER MFC L8600CDW, BROTHER MFC L8850CDW
(TN-341Y)
- In accordance with ISO/IEC 19798, the Brother TN-341 Toner lets you print up to 1,500 pages.
- The Brother TN-341 Toner is compatible with HL-L8250CDN/L8350CDW and MFC-L8600CDW/L8850CDW.
Specifications
| Colour | Yellow |
| Printer Compatibility | HL-L8250CDN / L8350CDW / MFC-L8600CDW / L8850CDW |
| Warranty | |
| Yield | Standard |
| Page Yield | 1500 Pages |
| SKU | TN-341Y |
| Barcode # | 4977766733977 |
| Brand | BROTHER |
| Shipping Weight | 0.7220kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Shipping Cubic | 0.007514000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





