- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AP9815)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Data Transfer Cable |
| Manufacturer Part Number | AP9815 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | AP9815 |
| Product Name | Serial Extension Cable |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 453.6 g |
| Product Color | Grey |
Technical Information
| Cable Length | 4.57 m |
| Conductor | Copper |
| Cable Characteristic | Extension Cable |
| Cable Type | Serial |
| SKU | AP9815 |
| Barcode # | 731304002727 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 0.3400kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






