- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(TH-PCP)
Atdec TH-PCP Telehook ProAV Ceiling Plate & Cover
| SKU | TH-PCP |
| Barcode # | 881493008076 |
| Brand | ATDEC |
| Shipping Weight | 0.6700kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.262m |
| Shipping Cubic | 0.002358000m3 |
Manufacturer Warranty: 10 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





