- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
BenQ Universal Projector Ceiling Mount - Length: 116mm - 578mm - Adjustable Length: 398mm - 578mm (22.5mm Increments) - Vertical and Swing Angle: 10 Degrees
(5J.JAM10.001)
Technical Details
No technical details found for this product.
| SKU | 5J.JAM10.001 |
| Barcode # | 4544438052980 |
| Brand | BENQ |
| Shipping Weight | 2.4000kg |
| Shipping Width | 0.270m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.009450000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





