Don't pay: $129.20
$121.00
SAVE $8.20 (6%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon CART319 Black Toner
CANON LASER SHOT LBP6300DN,CANON LASER SHOT LBP6650DN,CANON IMAGECLASS MF5870DN,CANON IMAGECLASS MF5980DW,CANON IMAGECLASS LBP6680X,CANON IMAGECLASS MF6180DW,CANON LBP251DW,CANON MF416DW,CANON LBP253X,CANON MF419X
2,100 pages
Black
(CART319)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CART319 |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CART319 |
| Product Name | CART319 Toner Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 2 kg |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| SKU | CART319 |
| Barcode # | 4960999650296 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 1.0650kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.007480000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





