Don't pay: $189.30
$179.00
SAVE $10.30 (5%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon CART418 Black Toner - 3,400 pages - Compatible With CANON MF8350CDN, MF8380CDW, MF8580CDW
Canon CART418 Black Toner
CANON MF8350CDN,CANON MF8380CDW,CANON MF8580CDW,CANON MF729CX
3,400 pages
Black
(CART418BK)
Miscellaneous
| Compatibility | Canon imageCLASS MF 8350Cdn Printer |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CART418BK |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CART418BK |
| Product Name | CART418BK Toner Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| SKU | CART418BK |
| Barcode # | 4960999655352 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.9050kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.005016000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





