Don't pay: $366.60
$347.00
SAVE $19.60 (5%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
PFI-1700GY Grey - 700mlLUCIA PRO
(PFI-1700GY)
| SKU | PFI-1700GY |
| Barcode # | 4549292049237 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 1.0400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.001450000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





