Don't pay: $166.10
$115.00
SAVE $51.10 (31%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Compatible Products
KYOCERA ECOSYS P2235DW,KYOCERA ECOSYS P2235DN
Yield
3,000 pages
(TK-1154)
| SKU | TK-1154 |
| Barcode # | 632983040454 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.003675000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






